16

років досвіду та розвитку

№1

тест-центр
в Україні

10+

видів іспитів та програм підготовки

100%

гарантія вдалого результату

15

Лет опыта
и развития

№1

Тест-центр
в Украине

10+

Доступных к
сдаче экзаменов

100%

Гарантия успешного
результата

Курси з Англійської мови в Києві з гарантованим отриманням сертифіката, який визнається МОН України

Всі студенти Англійського Екзаменаційного Центру на Прорізній 9, після успішного завершення будь-якого з рівнів (А2, В1, В2 чи С1) отримують сертифікат іспиту ECL – це сертифікат міжнародного зразка, який підтверджує проходження одного з рівнів програми відповідно до Common European Framework of Reference, CEFR).

Офіційний сертифікат міжнародного зразка ECL, отриманий після навчання в Англійському Екзаменаційному Центрі на Прорізній 9, допоможе в побудові успішної кар’єри в різних галузях і стане вагомою конкурентною перевагою на ринку праці. Його можна включити в резюме, пред’явити роботодавцю при вступі на престижну посаду.

Стане в нагоді успішно пройдена сертифікація та для отримання освіти в престижному уныверситеті. Ефективні та якісні курси англійської ― перший крок на шляху до вступу.

Використовувати міжнародний сертифікат можна і при отриманні туристичної, ділової візи. Пред’явивши документ під час співбесіди в консульстві, ви серйозно збільшите свої шанси на отримання позитивного рішення, так як підтвердіть тим самим проходження програми Common European Framework of Reference.

Для чого потрібен сертифікат ECL?

— для посольства при отриманні віз;

— при влаштуванні на роботу;

— при присвоєнні вченого звання доцента або професора;

— для вступу в міжнародні та іноземні університети;

— для вашого резюме;— 

Заняття проходять очно в групі (кількість місць обмежена до 6 осіб) або індивідуально (можна обрати онлайн формат навчання).

Тривалість курсу з підготовки становить 1,5 місяці та складається з 10 занять по 2 години. Всі матеріали – підручники, роздаткові матеріали та симулятори вже включені до вартості курсу.

Якість підготовки, яку ми забезпечуємо, має високий рівень, підтвердженням чому служить отримання сертифікатів всіма учасниками груп навчання без винятків.

Запишіться до нас на пробне тестування
та перевірте рівень своїх знань з вибраного іспиту

Онлайн-запис на навчання

  ЭКЗАМЕН

  Запис на пробний тест

   ЭКЗАМЕН

   Обращение директора

   Уважаемые студенты!

   Приветствую вас в Английском Экзаменационном Центре. На сегодня нам удалось завоевать доверие студентов и стать самым крупным в Украине центром тестирования на определение уровня знаний иностранных языков. Главным нашим принципом был и остается высокий уровень качества образования.

   Мало кто не согласится, что успех студента во многом зависит от преподавателя. Именно поэтому все наши преподаватели имеют сертификат об успешной сдаче международных экзаменов. Образованию преподавателей оказывается особое внимание. У нас функционирует уникальный в Украине Training Center, где наши сотрудники могут повысить свою квалификацию, а желающие — подготовиться к сдаче международных экзаменов.

   Основная специализация — подготовка к и возможность сдачи международных экзаменов. Мы являемся аккредитованным учреждением по подготовке и приему ряда ведущих международных тестов.

   Благодарю Вас за оказанное доверие и буду рад видеть Вас в числе студентов Английского Экзаменационного Центра!