16

років досвіду та розвитку

№1

тест-центр
в Україні

10+

видів іспитів та програм підготовки

100%

гарантія вдалого результату

15

Лет опыта
и развития

№1

Тест-центр
в Украине

10+

Доступных к
сдаче экзаменов

100%

Гарантия успешного
результата

ПРАВИЛА

Організаційні питання щодо курсів підготовки до міжнародних мовних тестів

На сьогоднішній день Ви можете вибрати курси підготовки тривалістю 10, 20, 30 або 40 годин. Одна година уроку – це повноцінні 60 хвилин.

Перед початком навчання Ви проходите вступне тестування – адаптивний онлайн-тест в офіційній системі провайдера вибраного іспиту. Це важливо для об’єктивної оцінки знань і після чого набагато легше підібрати програму, враховуючи Ваші цілі та пріоритети. Ми знаємо, що кожен студент індивідуальний і заслуговує на найкращий рівень освіти, особливої ​​уваги та турботи. Ми орієнтовані на підбір саме тієї програми, яка підходитиме саме Вам і максимально відповідатиме Вашим потребам, запитам і талантам, а також допоможе розвинути Ваші сильні сторони, розкрити потенціал, просунутися академічно, досягти вищого рівня впевненості в собі, розвинути соціальні навички, реалізувати всі можливості для особистісного зростання та адаптуватися до нового оточення та середовища.

Щодо пропуску занять та запізнень

Ви можете пропустити 1 заняття (індивідуальне навчання), яке буде відпрацьовано в інший день, попередньо узгодивши це зі своїм викладачем. Ми не маємо запізнень в індивідуальній системі підготовки, втім, ми цінуємо та підтримуємо взаємну повагу «студент-викладач». Якщо Ви займаєтесь у групі та спізнюєтеся, то тривалість Вашого заняття буде зменшуватись пропорційно до часу запізнення. Якщо заняття затримується з причин, які не залежать від Вас, заняття буде проведено, як належить, 60 хвилин.

Оплата навчання

Оплата обраної програми навчання провадиться в момент запису на курс підготовки та вноситься єдиною сумою. Можливий формат оплати готівкою або переказом на картку.

Запишіться до нас на пробне тестування
та перевірте рівень своїх знань з вибраного іспиту

Онлайн-запис на навчання

  ЭКЗАМЕН

  Запис на пробний тест

   ЭКЗАМЕН

   Обращение директора

   Уважаемые студенты!

   Приветствую вас в Английском Экзаменационном Центре. На сегодня нам удалось завоевать доверие студентов и стать самым крупным в Украине центром тестирования на определение уровня знаний иностранных языков. Главным нашим принципом был и остается высокий уровень качества образования.

   Мало кто не согласится, что успех студента во многом зависит от преподавателя. Именно поэтому все наши преподаватели имеют сертификат об успешной сдаче международных экзаменов. Образованию преподавателей оказывается особое внимание. У нас функционирует уникальный в Украине Training Center, где наши сотрудники могут повысить свою квалификацию, а желающие — подготовиться к сдаче международных экзаменов.

   Основная специализация — подготовка к и возможность сдачи международных экзаменов. Мы являемся аккредитованным учреждением по подготовке и приему ряда ведущих международных тестов.

   Благодарю Вас за оказанное доверие и буду рад видеть Вас в числе студентов Английского Экзаменационного Центра!