16

років досвіду та розвитку

№1

тест-центр
в Україні

10+

видів іспитів та програм підготовки

100%

гарантія вдалого результату

15

Лет опыта
и развития

№1

Тест-центр
в Украине

10+

Доступных к
сдаче экзаменов

100%

Гарантия успешного
результата

Підготовка до TOEFL

Підготовка до TOEFL – Курси TOEFL в Києві.

У ЧОМУ СКЛАДНІСТЬ ЗДАЧІ І ПІДГОТОВКИ ДО TOEFL

Для підготовки до TOEFL ви можете вибрати самостійне навчання або курси TOEFL в Києві. Для самостійного навчання потрібна витримка та самодисципліна. Крім того, існує ще одна складність — кожне завдання має оригінальну структуру, і кожний розділ містить різні типи завдань, виконати які без допомоги досвідченого викладача буде складно. Для здачі TOEFL недостатньо мати гарний рівень англійської. Необхідно також знати, як правильно відповідати на хитромудрі питання іспиту.

ПЕРЕВАГИ ПІДГОТОВКИ ДО TOEFL НА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ КУРСАХ

Курси TOEFL у Києві — це чудова можливість спробувати на практиці виконати всі можливі варіанти завдань, з якими ви зіткнетесь на іспиті. Обираючи курси підготовки до TOEFL у Києві, ви будете спокійні та впевнені в своїх силах і в позитивному результаті здачі тесту. Перед зачисленням на курси необхідно пройти пробне тестування. З його допомогою ваш майбутній викладач оцінить ваш рівень англійської мови і складе для вас персональну програму підготовки до TOEFL.
Пройшовши курс підготовки до TOEFL у Києві, ви:

 • докладно ознайомитеся зі структурою іспиту
 • покращите ваші навички виконання завдань кожного розділу
 • дізнаєтеся, як правильно відповідати усно на інтегровані та незалежні завдання
 • як логічно писати та будувати есе
 • на курсах TOEFL в Києві ви навчитесь вільно висловлювати свої думки англійською мовою
 • постійно підвищите впевненість у своїх навичках здачі тестів

 

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У НАШОМУ ЦЕНТРІ ПІДГОТОВКИ У КИЄВІ

 • Вашим навчанням займуться досвідчені сертифіковані викладачі.
 • Ви отримаєте безкоштовні навчальні матеріали під час навчання (підручники та CD)
 • Курси проводяться в комфортному офісі в центрі Києва, обладнаному сучасною апаратурою і двома лінгафонними кабінетами (див. «Фотогалерея»).
 • Ви самі обираєте зручний графік
 • Перед початком курсу у вас є можливість пройти пробне тестування з деталізацією помилок і побудувати стратегію та тактику складання іспитів.

ЯК ПОЧАТИ ПІДГОТОВКУ ДО ЗДАЧІ ЕКЗАМЕНУ

Якщо в найближчий час ви плануєте складати тест TOEFL, завітайте до нас на курси TOEFL в Києві. Щоб записатися на «TOEFL підготовка», зателефонуйте нам або відвідайте наш офіс.

Запишіться до нас на пробне тестування
та перевірте рівень своїх знань з вибраного іспиту

Онлайн-запис на навчання

  ЭКЗАМЕН

  Запис на пробний тест

   ЭКЗАМЕН

   Обращение директора

   Уважаемые студенты!

   Приветствую вас в Английском Экзаменационном Центре. На сегодня нам удалось завоевать доверие студентов и стать самым крупным в Украине центром тестирования на определение уровня знаний иностранных языков. Главным нашим принципом был и остается высокий уровень качества образования.

   Мало кто не согласится, что успех студента во многом зависит от преподавателя. Именно поэтому все наши преподаватели имеют сертификат об успешной сдаче международных экзаменов. Образованию преподавателей оказывается особое внимание. У нас функционирует уникальный в Украине Training Center, где наши сотрудники могут повысить свою квалификацию, а желающие — подготовиться к сдаче международных экзаменов.

   Основная специализация — подготовка к и возможность сдачи международных экзаменов. Мы являемся аккредитованным учреждением по подготовке и приему ряда ведущих международных тестов.

   Благодарю Вас за оказанное доверие и буду рад видеть Вас в числе студентов Английского Экзаменационного Центра!