16

років досвіду та розвитку

№1

тест-центр
в Україні

10+

видів іспитів та програм підготовки

100%

гарантія вдалого результату

15

Лет опыта
и развития

№1

Тест-центр
в Украине

10+

Доступных к
сдаче экзаменов

100%

Гарантия успешного
результата

Ми готуємо до складання таких міжнародних іспитів, як

IELTS, TOEFL, ESOL, ECL, TOEIC, SAT, ACT,
SSAT, GRE, GMAT, LNAT, LSAT, TOLES,
OET, DELE, SIELE

Починаючи з 2006 року, наша головна мета – допомагати Вам виконувати мрії завдяки знанню іноземних мов. За історію існування центру ми допомогли тисячам учнів успішно скласти міжнародний мовний тест. Завдяки чому наші студенти змогли реалізувати свої цілі та змінити своє майбутнє – здобули вищу освіту за кордоном, престижну роботу!  

Тисячі людей знають нас як надійного партнера та довіряють нам

Про нас регулярно виходять публікації у ЗМІ, а в рейтингах мовних центрів України ми посідаємо перше місце.

Англійський екзаменаційний центр є офіційним тест-центром

TOEIC, TOEFL, ESOL, ECL, SAT, ACT, SSAT, LNAT, TOLES, Prometric IT UN 100F, SIELE, TORFL (ТРКИ)

Це підтвердження нашої компетенції та професіоналізму. Ми є найбільшим центром тестування на території України, і якщо нам довірено таке відповідальне завдання, як прийом міжнародних іспитів, то Ваша підготовка з нами гарантує успішний результат.

Для нас головна якість та Ваша зручність . Тому ми пропонуємо як індивідуальні курси підготовки, так і групові. При складанні індивідуальної програми ми ґрунтуємось на Вашому поточному рівні знань та на цілях, які Ви ставите перед собою. При групових курсах ми забезпечуємо комфорт на максимальному рівні, саме тому у наших групах готуються від 2 до 4 осіб. 

Обращение директора

Уважаемые студенты!

Приветствую вас в Английском Экзаменационном Центре. На сегодня нам удалось завоевать доверие студентов и стать самым крупным в Украине центром тестирования на определение уровня знаний иностранных языков. Главным нашим принципом был и остается высокий уровень качества образования.

Мало кто не согласится, что успех студента во многом зависит от преподавателя. Именно поэтому все наши преподаватели имеют сертификат об успешной сдаче международных экзаменов. Образованию преподавателей оказывается особое внимание. У нас функционирует уникальный в Украине Training Center, где наши сотрудники могут повысить свою квалификацию, а желающие — подготовиться к сдаче международных экзаменов.

Основная специализация — подготовка к и возможность сдачи международных экзаменов. Мы являемся аккредитованным учреждением по подготовке и приему ряда ведущих международных тестов.

Благодарю Вас за оказанное доверие и буду рад видеть Вас в числе студентов Английского Экзаменационного Центра! 

Запис на пробний тест

    ЭКЗАМЕН