Структура тесту GMAT – до чого необхідно готуватися?
Структура тесту GMAT
GMAT має три частини:
- Analytical Writing Assessment (написання есе на тему);
- Quantitative (завдання з математики);
- Verbal (спеціалізоване тестове завдання, що визначає рівень знання та розуміння англійської мови).
GMAT Analytical Writing Assessment
Цей модуль містить дві частини, їх тематика вибирається комп’ютером. Перша частина Analytical Writing Assessment є невеликим уривком із статті або тексту, який необхідно прокоментувати, висловити свою думку та аргументувати її. Друга частина схожа на першу, тільки не є дискусійним текстом, кандидату представлений конкретний факт, на який необхідно дати таку ж чітку відповідь. На виконання кожного завдання Analytical Writing надається по 30 хвилин. Тематика більшою мірою має відношення до сфери бізнесу, тому необхідні хороші знання у цій галузі. На відміну від TOEFL, англійська мова при здачі GMAT має другорядне значення, оскільки передбачається, що кандидат його вже знає.
GMAT Quantitative
Цей модуль є перевіркою знання математики та абстрактного мислення. У першій частині необхідно вирішити завдання, спочатку легкі для 9 класу, потім для першого механіко-математичного курсу. Друга частина Quantitative розрахована на аналітичне та абстрактне мислення, виконати її без підготовки складно. Необхідно дати відповіді на 37 запитань. До кожного питання модуля Quantitative у вигляді відповідей додається два положення. Потрібно визначити, чи вони вірні, і яке існує співвідношення між ними.
GMAT Verbal
У секції Verbal перевіряються вміння читати та знання граматики англійської мови. У секції Sentence Correction потрібно внести виправлення до пропозицій, при цьому пропонуються 5 варіантів відповідей. У секції Verbal Reading Comprehension необхідно прочитати текст, після чого відповісти з 5 варіантів на задане запитання. В останній частині Verbal Critical Reasoning зазначена проблема, яку необхідно проаналізувати і вибрати найбільш відповідне рішення за допомогою запропонованих варіантів відповідей.
Результат тесту оцінюється від 200 до 800 балів. Після закінчення тестований отримує 4 оцінки:
- загальна – від 200 до 800 балів;
- за Quantitative Section — від 0 до 60 балів;
- за Verbal Section — від 0 до 60 балів;
- за Analytical Writing Assessment – від 0 до 6 балів.
.
Як підготуватися до GMAT, Ви можете дізнатися тут.