16

років досвіду та розвитку

№1

тест-центр
в Україні

10+

видів іспитів та програм підготовки

100%

гарантія вдалого результату

15

Лет опыта
и развития

№1

Тест-центр
в Украине

10+

Доступных к
сдаче экзаменов

100%

Гарантия успешного
результата

SAT

Інформація про SAT

Про SAT

Багато коледжів та університетів вимагають результати тестів SAT або ACT як частину процесу вступу. Ваш сертифікат SAT з прохідним балом є ключовим компонентом для навчання за кордоном. SAT – це вступний іспит, який використовується в більшості коледжів і університетів для вступу. SAT – це комп’ютерний тест з кількома варіантами відповіді, створений і керований College Board. Метою SAT є вимірювання готовності старшокласника до вступу в коледж або університет і надання освітнім закладам єдиних даних, які можна використовувати для порівняння всіх абітурієнтів. Співробітники приймальної комісії коледжу або університету перевірятимуть результати стандартизованих тестів SAT та АСТ разом із середнім балом шкільного атестату, рекомендаційними листами від учителів або наставників, позакласними заходами, вступними співбесідами та особистими есе. Важливість балів SAT у процесі подачі заявки до коледжу є різною. Загалом, чим вищий ваш бал на SAT та/або ACT, тим більше можливостей для відвідування коледжу або університету та подальшого отримання фінансової допомоги – стипендії.

Дати Тестування SAT

Дата тестування Дедлайн реєстрації Дедлайн для пізньої реєстрації
24 серпня 2024 9 серпня 2024 13 серпня 2024
5 жовтня 2024 20 вересня 2024 24 вересня 2024
2 листопада 2024 18 жовтня 2024 22 жовтня 2024
7 грудня 2024 22 листопада 2024 26 листопада 2024
8 березня 2025 21 лютого 2025 25 лютого 2025
3 травня 2025 18 квітня 2025 22 квітня 2025
7 червня 2025 22 травня 2025 27 травня 2025

В день тесту

В день тесту, Ви повинні прибути у тестовий центр близько 7:10 ранку та очікувати біля входу. Екзаменатори розпочинають процедуру реєстрації кандидатів о 7:30 ранку.

Що взяти з собою на SAT?

Є лише кілька речей, які дійсно потрібно взяти з собою в день тесту, і багато речей, які краще залишити вдома. Приготуйтеся взяти з собою потрібні речі за допомогою цього списку:

 • Ваш повністю заряджений тестовий пристрій (із зарядним пристроєм) із встановленою програмою Bluebook™ і завершеним налаштуванням обстеження.
 • Ваш Admission Ticket, роздрукований через програму Bluebook. Бажано взяти з собою роздрукований квиток.
 • Прийнятне посвідчення особи з фотографією – закордонний або національний паспорт.
 • Олівці або ручки для нотаток.
 • Дозволений правилами SAT калькулятор для використання в математичному розділі тесту (якщо у вас немає калькулятора, не хвилюйтесь – буде вбудований графічний калькулятор, доступний для використання в Bluebook).
 • Для осіб з окремими потребами дозволено принести автоін’єктори адреналіну (наприклад, EpiPens). Їх необхідно помістити в прозорий пакет і зберігати під столом під час тестування.

Що не можна приносити на SAT?

У центрі тестування заборонено використовувати такі пристрої та допоміжні засоби:

 • Мобільні телефони (які можна використовувати для пред’явлення вхідного квитка, але після реєстрації їх потрібно забрати)
 • Смарт годинники, фітнес-трекери або інші пристрої, що носяться
 • Аудіоплеєри або рекордери, ноутбуки, пристрої Bluetooth (такі як бездротові навушники) або будь-які інші персональні комп’ютерні пристрої, які не використовуються як пристрій для тестування
 • Окремі таймери будь-якого типу
 • Камери або будь-яке записуюче обладнання
 • Сигналізатори будь-якого типу
 • Книги, журнали, видання будь-якого типу або окремі паперові аркуші
 • Фарбувальні засоби, фломастери або кольорові олівці
 • Книги чи довідники будь-якого типу
 • Циркуль, лінійки, транспортири або ріжучі пристрої
 • Папір будь-який, в тому числі скретч-папір
 • Беруші
 • Неприйнятні калькулятори, які мають клавіатури комп’ютерного типу (QWERTY)
 • Паперову стрічку, або будь-які речі, що створюють шум
 • Зброя або вогнепальна зброя

Якщо ваш заборонений електронний пристрій виявлено екзаменатором, ваш тест буде анульований, а ваші бали будуть скасовані.

Bluebook

Це спеціальна програма, яку College Board просить завантажити перед початком свого тесту, і, безпосередньо, в якій буде проходити тестування. Отже, за кілька днів до свого тестування вам потрібно буде завантажити Bluebook https://bluebook.app.collegeboard.org/ на пристрій, на якому ви збираєтеся складати сесію.

Потім за 1–5 днів до тесту, ви завершите швидке налаштування іспиту. Додаток підтвердить, що ваш пристрій відповідає всім вимогам, потім завантажить ваш тест і згенерує ваш вхідний квиток (Admission Тicket), який вам знадобиться для допуску до центру тестування.

ПРИМІТКА: Ви можете роздрукувати свій Admission Ticket або надіслати його собі електронною поштою, щоб він був під рукою в день SAT.

Структура SAT

SAT Digital складається з двох розділів: читання та письмо (Reading and Writing) та математика (Math). Кандидати мають 64 хвилини, щоб виконати розділ «Читання та письмо», і 70 хвилин, щоб завершити розділ «Математика», тобто загалом – 2 години 14 хвилин.

Кожен розділ поділено на 2 однакові модулі, а між розділом «Читання та письмо» та розділом «Математика» є 10-хвилинна перерва. Перший модуль кожного розділу містить широкий набір легких, середніх і складних запитань. Залежно від того, як учні впораються з першим модулем, другий модуль із запитаннями буде складнішим або менш складним. Саме тому цей тест і називають адаптивним – складність наступного завдання залежить від успіху виконання попереднього.

Більшість запитань мають кілька варіантів відповіді – тести, хоча деякі з математичних запитань пропонують ввести відповідь — цифру, а не вибрати її. У всіх питаннях немає «штрафу» (тобто пониження балу за вгадування: якщо ви не впевнені у відповіді, краще вгадати, ніж залишити відповідь порожньою).

Результати SAT

SAT оцінюється за шкалою від 400 до 1600. Найвищий бал SAT, який ви можете отримати, становить 1600. Найнижчий – 400. Ваш загальний бал SAT складається з результатів розділу з математики та балів з читання та письма. Кожен розділ SAT отримує від 200 до 800 балів, після чого бали підсумовуються.

Підготовка до SAT

Ми пропонуємо якісну та інтенсивну підготовку до вашого тесту. Насамперед, нашою перевагою є те, що наші викладачі – екзаменатори SAT, а ми – офіційний тест центр College Board. Скритих внесків та оплат немає, вартість книжок та симуляторів вже включена до курсу.

Запишіться до нас на пробне тестування
та перевірте рівень своїх знань з вибраного іспиту

Онлайн-запис на навчання

  ЭКЗАМЕН

  Запис на пробний тест

   ЭКЗАМЕН

   Обращение директора

   Уважаемые студенты!

   Приветствую вас в Английском Экзаменационном Центре. На сегодня нам удалось завоевать доверие студентов и стать самым крупным в Украине центром тестирования на определение уровня знаний иностранных языков. Главным нашим принципом был и остается высокий уровень качества образования.

   Мало кто не согласится, что успех студента во многом зависит от преподавателя. Именно поэтому все наши преподаватели имеют сертификат об успешной сдаче международных экзаменов. Образованию преподавателей оказывается особое внимание. У нас функционирует уникальный в Украине Training Center, где наши сотрудники могут повысить свою квалификацию, а желающие — подготовиться к сдаче международных экзаменов.

   Основная специализация — подготовка к и возможность сдачи международных экзаменов. Мы являемся аккредитованным учреждением по подготовке и приему ряда ведущих международных тестов.

   Благодарю Вас за оказанное доверие и буду рад видеть Вас в числе студентов Английского Экзаменационного Центра!