[vc_row][vc_column][vc_column_text]
Чого не можна робити під час складання тесту GMAT
Інтернет переповнений статтями, що присвячені секретам успіху під час складання GMAT. Корисні стратегії, хитрощі, правильне планування підготовки, списки хороших підручників – усе це, безсумнівно, важливо. Але також варто пам’ятати й про те, чого в жодному разі не можна допускати під час підготовки й складання GMAT. Ці поради можуть здаватися надзвичайно банальними, проте все одно багато хто припускається таких помилок, і це негативно відбивається на їхньому підсумковому результаті.
Основні помилки
По-перше, найголовніша помилка тих, хто готується до складання GMAT, – це переоцінювати тренувальні тести.
Багато хто проходить їх ледь не щодня, вважаючи, що практика – найголовніше. Як же вони дивуються, коли не бачать жодних покращень результату! Насправді пробний тест варто складати, скажімо, раз на два тижні. Але, отримавши фінальний результат, не можна просто подивитися на цифру й вирішити, що тепер ви підготовлені трохи краще, ніж минулого разу. Складання тренувального тесту – це лише перший етап. Другий етап – це детальний аналіз та робота над помилками. Щоб не повторювати їх у майбутньому, слід з’ясувати, до якого типу вони належать (механічні чи змістові), знайти правильну відповідь на запитання, у якому ви схибили, і пройтися по відповідному теоретичному матеріалу. Тільки в такому форматі тренувальні тести GMAT можуть бути справді ефективними.
Раціональне розподілення часу
По-друге, розумно розподіляйте час, відведений на підготовку.
Якщо під час сесії у вашому рідному виші ви можете вивчити все за одну ніч і отримати «відмінно», це не означає, що такий підхід працюватиме для GMAT. Цей стандартизований тест не перевіряє просто наявність чи відсутність певних знань; він радше перевіряє ваше вміння оперувати ними та застосовувати в різноманітних умовах. Тому зубрити в останній день – не вихід. Отримані знання не засвояться належним чином, а хаос у голові заважатиме вам зосередитися й упевнено відповідати на запитання тесту.
Не «стимулюйте» свій мозок додатково
По-третє, у жодному разі не робіть нічого незвичного напередодні тесту.
Дехто намагається скористатися всіма можливими засобами для «покращення» роботи мозку: уживає спеціальні продукти чи страви, які нібито стимулюють розумову діяльність. Пам’ятайте, що те, що стимулює мозок інших людей, не обов’язково стимулюватиме ваш. Утримайтеся від усього, чого ви раніше не пробували: алергічна реакція чи харчове отруєння у день складання GMAT – це явно не те, що вам потрібно. Натомість краще подбати про повноцінний відпочинок і забезпечити собі хороший сон, аби бути в тонусі й упевнено почуватися під час тесту.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]